Verenigingen en instellingen

Gemeente Beekdaelen
Gemeente Beekdaelen https://www.beekdaelen.nl/
Brandweer Schinnen www.brandweerschinnen.nl
Centrum voor Jeugd en Gezin www.cjg-wm.nl
Basisschool Oirsbeek http://www.basisschool-oirsbeek.nl/
Peuterspeelzaal Hummelhöfke https://www.spelenderwijs.nl/locaties/t-hummelhofke-oirsbeek
Muziekverenigingen / Organisaties
Harmonie Sint Gerlachus www.gerlachus.nl
Opleidingsorkest Gerlachus ’t OOG oog.gerlachus.nl
 Aubel Big Band  www.aubelband.nl
Parochieel Gemengd Zangkoor St. Lambertusr Secretariaat: H vd Horst, tel 046-4424451
Gemengd koor Chantez www.koorchantez.nl
Sportverenigingen
Tennisclub Oirsbeek www.tcoirsbeek.nl
Bridgeclub Oirsbeek jpoosterwijk@hetnet.nl
Voetbalvereniging Alfasport (Oirsbeek/ Schinnen) www.alfasport.nl
Badmintonvereniging OSA www.badminton-osa.nl
SVO Schinnen (gymnastiek, turnen, judo, etc ) www.svo-schinnen.nl
Handbalvereniging Zwart-Wit www.hvzwartwit.nl
Internationeel Handbaltoernooi www.handballcupoirsbeek.nl
Vliegerclub Oirsbeek www.vliegerclub-oirsbeek.nl/
Cycle Team Oirsbeek www.c-t-o.nl
Jeugd / Jongerenverenigingen
Don Bosco (jongens) en Jeanne D’arc (meisjes) http://www.schepenbankoirsbeek.nl/donbosco-senioren.html
Har Rock Cafe http://www.schepenbankoirsbeek.nl/harrockcafe.html
Kindervakantiewerk Oirsbeek http://www.schepenbankoirsbeek.nl/kvw-oirsbeek.html
Scouting www.scoutingschinnen.nl
OJ Oirsbeek http://www.schepenbankoirsbeek.nl/oj.html
Stichting Jeugd en Jongerenwerk www.schepenbankoirsbeek.nl
Overige verenigingen
Carnavalsvereniging De Sjepene http://www.desjepene.com/
Koninklijke Schutterij Sint Lambertus www.schutterij-oirsbeek.nl
Kermis Oirsbeek http://www.schepenbankoirsbeek.nl/alternatieve-kermis.html
Culturele vereniging Oirsbeek secretariaat: Y Worms, tel 046-4425572
Grotcomite Mariagrot Oirsbeek Theo Offermanns (secr), bellenkamp@kpnplanet.nl>
IVN Beekdaelen-Schinnen https://www.ivn.nl/afdeling/beekdaelen-schinnen
Stichting Speeltuin ’t Wipke Oirsbeek https://www.speeltuinhetwipke.nl/
Stichting Kreatief ( schilder,tekencursussen ) https://stichtingkreatief.com/
Katholieke Bond van Ouderen (KBO) http://www.kboschinnen.nl/
 Repair Cafe  http://www.schepenbankoirsbeek.nl/repaircafe.html
Politiek Beekdaelen
Vernieuwingsgroep www.vernieuwingsgroep.nl
CDA Beekdaelen https://www.cda.nl/limburg/beekdaelen/
Partij van de Arbeid Schinnen https://beekdaelen.pvda.nl/
VVD Schinnen https://beekdaelen.vvd.nl/
Buurtverenigingen
Comité Gezamenlijke Buurtverenigingen Oirsbeek (CGB0) www.oirsbeek.org
Buurtvereniging De Gracht Jeroen Huijts,
Beukenberg 65,
6438 GB Oirsbeek
buurt-gracht@hotmail.com
Buurtvereniging Oirsbeek 1949 www.oirsbeek1949.nl
Buurtvereniging Het centrum Desy Meisters
Stegelenstraat 10,
6438 JN Oirsbeek
dmeisters@kpnplanet.nl
Buurtvereniging Nieuwbuurt
Buurtvereniging Oppeven II https://www.oppeven2.nl/

 

 

 

Muziek
Elly’s Klarinet Atelier, reparatie klarinetten www.klarinet.eu
Ontspanning, Vrije tijd
Camping High Chapparal www.highchaparral.nl
Grieks Restaurant Santorini (prov. weg noord 90, Doenrade) www.santorini-doenrade.nl
Manege Daalderhof www.ruitercentrumdaalderhof.nl/
Verhuur van statafels, barkrukken, bar, stafels, stoelen, www.party-verhuur.com
Cafe’s , Friture
Snackpoint friture https://snackpointoirsbeek.foodticket.nl/foodticket/cgi/bestel.cgi
Cafe In de Vrie
Friture De Kirkpley www.dekirkpley.nl
Bloemen/planten
Rusman bloemen en planten , dorpstraat. www.rusman.nl
Gezondheidszorg
Huisarts Klaassen www.huisarts-oirsbeek.nl
Babyview echografisch bureau www.babyview.nl
Voetverzorgingspraktijk / pedicure, aantekening voor diabetici www.podocare.nl
Fysiotherapie Cremers (mozartstraat)
Verloskundige Praktijk (Wijnandsrade) www.bevaltbeter.nl
Persoonlijke verzorging
Rob de Kapper www.robdekapper.nl
Tattoo B.U.L.L.S. Tatoeages www.tattooboels.nl
Schoonheidssalon Marjo Beumers http://www.salonmarjobeumers.nl/
Zonnestudio SOLéO, Hommerter Allee 88, Amstenrade
Financiele dienstverlening
Offermanns Financiele diensten www.offermanns.nl
Media / Drukwerk / Fotografie
Mars Promotion www.marspromotion.com
Van Breugel Offset www.vanbreugeloffset.nl
Emdro (textielbedrukking) www.emdro.nl
Installatiebedrijven
Linssen (CV), Wolfhagen Schinnen www.gebr-linssen.nl
Elektro Visser, Raadhuisstraat Oirsbeek www.elektro-visser.nl
Levensmiddelen
Jumbo Supermarkt , markt 20 www.jumbosupermarkten.nl/
Versboerderij Keulen www.versboerderijkeulen.nl
Bakkerij Leenders https://bakkerijleenders.nl/#4
Bakkerij Hagedoren, Provincialeweg www.hagedoren.nl
Slagerij Zelis (dorpstraat)
Auto-reparatie en onderhoud
Autobedrijf Beugels, Amstenrade
Diversen
Aan de Mert www.marktartikelen.nl
Edelsmid Esther Vaassen www.esthervaassen.nl
Lindelauf Edelsmeden www.lindelauf-edelsmeden.nl
Trafas Makalaar www.trafas.nl
Myrte Boymans www.myrtheboymans.nl
Kinderdagverblijf Kumari www.kdv-kumari.com