Verenigingen en instellingen

Gemeentelijke Schinnen  
Gemeente Schinnen www.schinnen.nl
Brandweer Schinnen www.brandweerschinnen.nl
Centrum voor Jeugd en Gezin www.cjg-wm.nl
Sjitterend Sjenne www.sjitterendsjenne.nl
   
Muziekverenigingen / Organisaties  
Harmonie Sint Gerlachus www.gerlachus.nl
Opleidingsorkest Gerlachus ’t OOG oog.gerlachus.nl
 Aubel Big Band  www.aubelband.nl
   
Parochieel Gemengd Zangkoor St. Lambertusr Secretariaat: H vd Horst, tel 046-4424451
Gemengd koor Chantez www.koorchantez.nl
   
Sportverenigingen  
Tennisclub Oirsbeek www.tcoirsbeek.nl
Bridgeclub Oirsbeek jpoosterwijk@hetnet.nl
Voetbalvereniging Alfasport (Oirsbeek/ Schinnen) www.alfasport.nl
   
Badmintonvereniging OSA www.badminton-osa.nl
SVO Schinnen (gymnastiek, turnen, judo, etc ) www.svo-schinnen.nl
Handbalvereniging Zwart-Wit www.hvzwartwit.nl
Internationeel Handbaltoernooi www.handballcupoirsbeek.nl
Vliegerclub Oirsbeek www.vliegerclub-oirsbeek.nl/
   
Cycle Team Oirsbeek www.c-t-o.nl
   
Jeugd / Jongerenverenigingen  
Don Bosco (jongens) en Jeanne D’arc (meisjes) http://www.schepenbankoirsbeek.nl/donbosco-senioren.html
   
Har Rock Cafe http://www.schepenbankoirsbeek.nl/harrockcafe.html
Kindervakantiewerk Oirsbeek http://www.schepenbankoirsbeek.nl/kvw-oirsbeek.html
Scouting www.scoutingschinnen.nl
OJ Oirsbeek http://www.schepenbankoirsbeek.nl/oj.html
Stichting Jeugd en Jongerenwerk www.schepenbankoirsbeek.nl
   
Overige verenigingen  
Carnavalsvereniging De Sjepene www.desjepene.nl
Koninklijke Schutterij Sint Lambertus www.schutterij-oirsbeek.nl
Kermis Oirsbeek http://www.schepenbankoirsbeek.nl/alternatieve-kermis.html
Culturele vereniging Oirsbeek secretariaat: Y Worms, tel 046-4425572
Grotcomite Mariagrot Oirsbeek Theo Offermanns (secr), bellenkamp@kpnplanet.nl>
IVN Schinnen www.ivn-schinnen.nl
Stichting Speeltuin ’t Wipke Oirsbeek https://www.facebook.com/hetwipke/
Stichting Kreatief ( schilder,tekencursussen ) www.stichtingkreatief.nl
Katholieke Bond van Ouderen (KBO)  
 Repair Cafe  http://www.schepenbankoirsbeek.nl/repaircafe.html
Politiek  
   
De barometer van Schinnen www.barometerschinnen.nl
Vernieuwingsgroep Schinnen www.vernieuwingsgroep.nl
CDA Schinnen www.cdaschinnen.nl
Partij van de Arbeid Schinnen www.schinnen.pvda.nl
VVD Schinnen  
   
Buurtverenigingen  
   
Comité Gezamenlijke Buurtverenigingen Oirsbeek (CGB0) www.oirsbeek.org
Buurtvereniging De Gracht Jeroen Huijts,
Beukenberg 65,
6438 GB Oirsbeek
j_huijts@hotmail.com
Buurtvereniging Oirsbeek 1949 www.oirsbeek1949.nl
Buurtvereniging Het centrum Desy Meisters
Stegelenstraat 10,
6438 JN Oirsbeek
dmeisters@kpnplanet.nl
Buurtvereniging Nieuwbuurt www.denieuwbuurt.nl
Buurtvereniging Oppeven II Douvenderweg 12, 6438 AG Oirsbeek
sjef.habets@home.nl
   

 

 

 

Muziek    
     
  Elly’s Klarinet Atelier, reparatie klarinetten www.klarinet.eu
Ontspanning, Vrije tijd    
  Camping High Chapparal www.highchaparral.nl
  Bed & Breakfast’t Karrewiel www.het-karrenwiel.nl
  Grieks Restaurant Santorini (prov. weg noord 90, Doenrade) www.santorini-doenrade.nl
  Manege Daalderhof www.ruitercentrumdaalderhof.nl/
  Verhuur van statafels, barkrukken, bar, stafels, stoelen, www.party-verhuur.com
Cafe’s , Friture    
  Cafe Pierre  
  Snackpoint friture  
  Cafe In de Vrie  
  Friture De Kirkpley www.dekirkpley.nl
Bloemen/planten    
  Rusman bloemen en planten , dorpstraat. www.rusman.nl
Gezondheidszorg    
  Huisarts Klaassen www.huisarts-oirsbeek.nl
  Babyview echografisch bureau www.babyview.nl
  Voetverzorgingspraktijk / pedicure, aantekening voor diabetici www.podocare.nl
  Fysiotherapie Cremers (mozartstraat)  
  Verloskundige Praktijk (Wijnandsrade) www.bevaltbeter.nl
Persoonlijke verzorging    
  Rob de Kapper www.robdekapper.nl
  Tattoo B.U.L.L.S. Tatoeages www.tattooboels.nl
     
     
  Schoonheidssalon Marjo Beumers http://www.salonmarjobeumers.nl/
  Zonnestudio SOLéO, Hommerter Allee 88, Amstenrade
     
Financiele dienstverlening    
  Offermanns Financiele diensten www.offermanns.nl
     
Media / Drukwerk / Fotografie    
     
  Mars Promotion www.marspromotion.com
  Van Breugel Offset www.vanbreugeloffset.nl
  Emdro (textielbedrukking) www.emdro.nl
Installatiebedrijven    
  Linssen (CV), Wolfhagen Schinnen www.gebr-linssen.nl
  Elektro Visser, Raadhuisstraat Oirsbeek www.elektro-visser.nl
Levensmiddelen    
  Jumbo Supermarkt , markt 20 www.jumbosupermarkten.nl/
  Versboerderij Keulen www.versboerderijkeulen.nl
  Bakkerij Pieters, dorpstaat www.bakkerij-pieters.nl
  Bakkerij Hagedoren, Provincialeweg www.hagedoren.nl
  Slagerij Zelis (dorpstraat)  
     
Auto    
  Autobedrijf Beugels, Amstenrade  
     
Diversen    
  Aan de Mert www.marktartikelen.nl
     
  Zonnestudio Sunlove www.sunlove.nl
  Sauna Pirijo www.luxesauna.nl
  Edelsmid Esther Vaassen www.esthervaassen.nl
  Lindelauf Edelsmeden www.lindelauf-edelsmeden.nl
  Trafas Makalaar www.trafas.nl
     
  Myrte Boymans www.myrtheboymans.nl
  Kinderdagverblijf Kumari www.kdv-kumari.com